Robsessed

30. ledna 2010 v 18:36 | elushka |  Robert Pattinson
dvd

Ikdyž Robert rozhodně není na konci své kariéry, rozhodl se už teď vydat svou biografii...
Asi se ptáte na ten zvláštní název :) Rob = Robert Pattinson, Obsessed = posedlý
Proč? Celé tohle skvělé DVD je totiž o jeho filmových začátcích, o neuvěřitelné mánii jménem Stmívání a hlavně o posedlosti jeho fanynek. Filmovým upírem (Edwardem) jsou totiž fanynky doslova posedlé a udělají cokoliv, aby se ho aspoň dotkly.
DVD také obsahuje exkluzivní záběry z jeho soukromí a ze zákulisí Twilight. Najdeme tam taky nikdy nepublikované věci a jako bonus kalendář s Robertem na rok 2010.

UKÁZKA:


Asi vás zajímá, kde si tohle můžete koupit, našla teda jsem pro vás tenhle internetový obchod .

V nemocnici kvůli Robsessed

robsessed

Šílenství okolo premiéry Robsessed propuklo už několik týdnů před akcí, dostat se na ni byl totiž velký problém! O vstupenky se soutěžilo a vyhrálo jen 300 soutěžících - samých holek!

Nadšené fanynky, které to štěstí neměly, pak oddaně stály před klubem a čekali, až se jejich hvězda objeví, aby si na Roberta Pattinsona mohly alespoň sáhnout. Ochranka proto měla, co dělat, aby se jejich svěřenec vůbec dostal do podniku.

A její práce neskončila ani v klubu! Rob totiž před promítáním dokumentu pronesl na pódiu pár slov a do publika rozhodil několik plakátů. Jenže to neměl dělat! Dvě holky neváhaly a na jeden z plakátu se vrhly. Jedna z přítomných fanynek scénku popsala takhle:

"Strkaly se, ječely a dokonce padaly i pěsti. Najednou jsem slyšela, jak jedna z nich spadla na zem a šíleně brečela. Měla vykloubenou ruku a v ní držela půlku toho plakátu. Řvala bolestí a taky proto, že ho nezískala celý!"

Premiéra se proto o několik minut zdržela, zraněná dívka totiž musela být převezena do nemocnice, kde si pěkných pár dní s vykloubeným ramenem poležela.

"Plakátů tam bylo hodně," prozradil produkční, problém byl ale v tom, že fanynky si jich braly plné náruče.
"Zdá se, že se Roberta nemůžou nabažit. To zranění nás mrzí a slečně už jsem do nemocnice poslal plakát i s DVD Robsessed," sdělil produkční na závěr.

Zabralo mi to spoustu času, takže kopírujte pouze se zdrojem! Děkuju :-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koho máte nejradši?

Edwarda!!! 75% (15)
Jacoba!!! 15% (3)
Oba stejně... 0% (0)
Ani jednoho :P 10% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.