Chapter of Wandering With Surprise

19. března 2010 v 21:57 | Elbee |  Chapters of White darkness
White darkness hottwilight.blog.cz

Wandering With Surprise

Můj první školní den byl dlouhý. Skoro jsem si začínala myslet, že nikdy neskončí. Po škole jsem šla zase s Danielem domů. Hodila jsem domů věci, vzala MP4 a vyšla jsem ven. Seattle je veliké město, ale já chtěla najít na to místo, kde mě málem srazili. Ale jestli ho dokážu najít? Chodila jsem hodinu, dvě a tak ztrácela jsem pojem o čase a taky kde sem. Odbočila jsem doprava a to je ona. Ta ulice. Celá rozkvetlá jarními stromy a starou silnici lemují ještě starší domy. Stará krásná a udržovaná čtvrť Seattlu, vypadá starší a vznešenější než ty ostatní, co viděla. Přešla silnici, aby si čtvrť mohla pořádně prohlédnout. Jakoby vstoupila na jiné uzemí, bylo to jiné.

Cítila jsem pohledy na svých zádech, ale když jsem se ohlédla nikde nikdo. Pomalu se vydala tou ulicí dál a dál. Poslouchala jednu písničku stále dokola. Ulice se mi moc líbila, a když jsem došla na konec ulice. Zaujal mě jeden dům. Vypadal starší než ty ostatní domy v ulici. Sloupy u hlavních dveří, balkón nad nimi, mohutná francouzská okna a jak jsem na něj koukala, tak jsem se otočila a zamířila přímo ke zvonku. Stejnak nevím, jak se dostat domů, ale co to dělám, pomyslela jsem si, ale už bylo pozdě. Zvonek se rozezněl celým domem.

Přemýšlela jsem, jestli utéct nebo zůstat. Zůstala jsem. Klika se otočila, dveře se otevřely a vykoukl na mě milý obličej. To je přece na profesorka na biologii. "Dobré odpoledne," usmál se na mě její obličej. "Dobrý den," vykoktala jsem ze sebe. Asi jsem musela mít tragický obličej. "Víte, já jsem se trochu zatoulala na procházce. A teď nemůžu najít cestu zpět," začala jsem vyprávět. Přerušila mě melodickým zvoláním. "Matte? Mohl bys doprovodit svou spolužačku domů?," zavolala na někoho v domě. Na někoho, koho jsem dnes viděla. Ano, dnes! Koho mám znát. Mám, ale? Schody zaskřípaly a ohlašovaly kroky příchozího. "Jistě," odpověděl ten hlas.

BONUS 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [°\BeLi.ChArR/°] - TvOjE MrTwOlKa ♥ [°\BeLi.ChArR/°] - TvOjE MrTwOlKa ♥ | Web | 19. března 2010 v 22:38 | Reagovat

AchOoOjkyss po dlouhatáánský době a jednom dni se ti ozývám.. Doufám že sme eště affs plotože TY si teď my Topíí Affíí xDD

2 Moony ~ Moony ~ | Web | 20. března 2010 v 0:08 | Reagovat

Ahoj mé Affs ♥!To jsem já *Vamp* prosím blog www.TheSaga.blog.cz budu rušit..Měla jsem v něm chaos a proto jsem si zařídila nový www.Twilight.Moony.blog.cz a i s novou přezdívkou Moony ~ ..Ráda bych s tebou a tvým blogem zůstala pořád Affs ♥ prosím tedy o to jestli by jsi si mě z *Vamp*- www.TheSaga.blog.cz jenom NEPŘESALA na Moony ~ - www.Twilight-Moony.blog.cz ..Prosím zda semnou to Affs ♥ chceš nadále být nebo nechceš napiš mi to na ten nový blog už Děkuji Moony ~  /Bývalá *Vamp*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.