Peter Facinelli ║ Interview

6. března 2010 v 16:52 | Elushka |  Peter Facinelli

IESB: Ten twilight je vážně fenomén, kdoby si pomyslel že takhle velký. Když jste se přihlásil pro první díl, myslel jste si že to bude jen malinký upíří film?

Peter: Věděl jsem o obdivu těch knih, ale někdy při dokončování a vypouštění filmu, ten obdiv vzrost exponenciálně. Ale my se jen snažili udělat dobrý film pro fanoušky těch knih, neměli jsme ponětí, že se to změní v něco takového, ale jsem vždycky velmi vděčný za podporu od fanoušků a miluji to vzájemné ovlivňování, protže jejich energie mě doplňuje.


IESB: David Slade, jaký byl na scéně? Každý režisér přinese do každého dílu něco trošičku odlišného, jak odlišný byl Slade, zvážíme-li, že zná upíří žánr.

Peter: Myslel jsem, že se skvěle hodil na to, co chtěli. Každý film má trošku jinou energii. Myslím, že režisér udělal odstín a David do toho přinesl určitou kvalitu, je to více akční a myslím, že porozuměl akčním prvkům stejně tak dobře, jako milostnému příběhu. Je zde ještě pokračování této knihy a byl jsem rád, že u kormidla byl on.

IESB: Unavují vás všechny tyhle věci, nemyslím to špatně, ale Comic Con a různé události přes celý svět, není to trochu: "Wow, je toho na mě tolik!"?

Peter: Ne, myslím tím, že by to byla víc práce, kdyby se nikdo neukázal (smích), takže fakt, že lidi se zajímají a chtějí znát čas, kdy to vyjde a vyjdou ven a podporují něco, je důležitý a také přijít a setkat se se mnou…za to jsem velmi vděčný.

IESB: A jako uměllec, chystáte se odtrhnout a dělat jinou roli?

Peter: Pracuju už 15 let, takže se necítím tak, jako že by mně Twilight saga nějak charakterizovala jako osobu, jsem velmi vděčný, mít to jako součást mojí kariéry. Jsem také nyní na Nurse Jackie s Ediem Falco, který je k tomuhle otočen o 180 stupňů, takže když se mně, po těch 15ti letech, když jsem si vyzkoušel hrát tolik různých rolí, moji agenti zeptají, co budu dělat potom, odpovím jim: "Cokoli, co jsem ještě předtím nedělal."

IESB: Já vás mnohdy nepoznávám.
Peter: Jsou to hodě odlišné postavy.

IESB: Takže se připravujete na velké finále Breaking dawn, říká se že to je na dvě části, pravděpodobně 3D, řekli vám, že můžete očekávat dvojí natáčení?

Peter: Vážně jsem o tom tolik nepřemýšlel. Právě jsme bodovali s New moon a stále ještě dokončujeme Eclipse, připravuji se na vypuštění a na propagaci Eclipse, to je moje nejoblíbenější kniha, takže se těším, až to uvidím na plátně. Ale vážně jsem moc nepřemýšlel na Breaking Dawn, myslím, že to bude takové hořko-sladké, ale jsem nadšený, že můžu dokončit tuto sérii a potom se posunout dál.


IESB: Víme, že Kristen Stewart řekla, že je nadšená, že je to rozdělené do dvou částí, viděl byste to taky tak?

Peter: Viděl. Myslím, že je to velmi obsáhlá kniha, docela tlustá (smích). Je to tlustá kniha a má hodně děje. Takže zkoušet to vtěsnat do dvou hodin by bylo složité, takže si myslím, že rozdělit to na dvě části dává smysl. Ani nevím, jestli už padlo rozhodnutí, slyšel jsem, že se k tomu směřuje. Ale, nechám je dělat svou práci a až mi zavolají abych se dostavil na scénu, budu tam, nechám je dělat ty obchodní záležitosti a budu podporovat jejich rozhodnutí. Summit udělal dosud dobrou práci s těmito knihami s vybíráním režisérů a s vypouštěním filmů, takže se podřídím těmto rozhodnutím a jsem nadšený, že můžu Carlisleho přivést k životu.

IESB: Je tu nějaká šance, že se někdo z předchozích tří režisérů vrátí kvůli Breaking Dawn nebo si myslíte, že budou pokračovat s jedním nebo dvěma odlišnými režiséry?

Peter: Myslím, že by pravděpodobně pokračovali s jedním, protže si myslím, že to bude natočené najednou a až pak ve studiu to rozdělí na dva filmy. Nemám ponětí, koho si představují jako režiséra, do toho já nevidím, ale jsem si jistý, že vyberou někoho skvělého. Možná se vrtátí všichni tři a natočíto. (smích)

IEBS:
Chystáte se psát, reřírovat nebo být producent do budoucnosti?

Peter: Já jsem psal, a to je teď to, k čemu směřuju. Rád bych dělal projekty, jsem tím nadšený,
místo čekání něco čtu, a Buďto to rád mám a nebo nemám, je tu pár scénářů, co jsem napsal teďka a snažím se pohnout z místa.. Takže tohle bude další fáze mé kariéry, nadějně, vytáhnout nějaké materiály, které mám rád, předložit je, začít s nimi pracovat a vytáhnout z nich nějaké příběhy.

IEBS: A co takhle režírování?

Peter: Rád bych režíroval, to je taky do budoucnosti. Dělám tohleto už dost dlouho, pracoval jsem s mnoha režiséry, myslím, že vím jak vyprávět příběh takže bych byl nadšený se toho zúčastnit.
Celý rozhovor v angličtině najdete Tady

Tááák....už je to celý rozhovor.....s kouskem mi pomohla i Mrs.Bubu, takže jí děkuji :-*

Prosím, dalo mi to práci, tak kopírujte jen se zdrojem, děkuju!!! ;-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.