Chapter of Mess In Soul

1. dubna 2010 v 23:11 | Elbee |  Chapters of White darkness
White darkness hottwilight.blog.cz

Mess In Soul

Když jsem odpovídal na tetinu otázku svým jasným: "Jistě." Měl jsem pomyslet, že by to mohla být ona za dveřmi. Ona. Její krása a zmatek mě v tu chvíli překvapila, ale i naplnila štěstím jako nic a nikdo předtím. Proč ona? A proč mi dávno slunce nevychází nad hlavou?, nechával doznít tyto otázky v hlavě a vracel se myšlenkami do pozdního odpoledne.

Dveře se otevřely a stál tam on. Ten kluk, co se na mě díval při biologii a já na něj. Asi byl hodně překvapený, protože se na mě díval asi půl minuty a nic neříkal, ale i já ho tam nečekala a tiše jsem vyčkávala. Vyšel ven na ulici a pomalu vyšel směrem k mému domovu, aniž bych mu řekla, kde bydlím. Jak to ví?

Chvíli jsme mlčeli, ale potom mi to nedalo a začala jsem se opatrně vyptávat. "Tak ty se jmenuješ Matt, jo?", vyptávala se Loreen. "Ano, jsem Matt". Matt, to je krásné jméno, pomyslela jsem si. "A ty, jak se jmenuješ ty?", zeptal se s očividným zájmem. "Loreen", řekla jsem tiše. Ve vzduchu bylo cítit napětí, že by se dalo krájet. "Jak dlouho tu už bydlíš s mamkou?". "Už pár let, ale Fiona není moje máma. Já o rodiče přišel." Cože?, pomyslela jsem si; on je na to jako já? "Co se stalo s tvými rodiči?" "To je dlouhý příběh a my jsme už u vás". "A jo, tak příště", odpověděla Loreen a rouloučila se s Mattem.

Příště, řekla. Řekla to, když zavírala ty dveře s úsměvem. Krásným a něžným úsměvem. Ano, řekla to velmi nahlas. Ale přece jí nemůžu ublížit. Musím tomu zabránit. Nesmí mě milovat!

<< PREVIOUS                                                                             NEXT >>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vanillQa - your AFFILIATES vanillQa - your AFFILIATES | Web | 2. dubna 2010 v 6:45 | Reagovat

děkuji, děkuji, děkuji :) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.