Chapter of First Date

21. května 2010 v 18:58 | Elbee |  Chapters of White darkness

First Date

Hluboce jsem se nadechla a otevřela dveře. Byl tam. Jemně kremová košile a tmavě modré džíny podtrhovaly jeho krásu. A když jsem se odvážila se mu podívat do tváře. Konečně jsem vydechla. Jeho hnědé vlasy byly pocuchané větrem a oči vyzařovaly zvláštní pocit štěstí, touhy i obav. Je tak krásný, pomyslela jsem si.

"Ahoj," řekl s úsměvem. "Ahoj Matte, kam mě vezmeš?", vyzvídala. "No, myslel jsem, že bych tě mohl vzít na procházku po okolí a pak třeba na pouť, která je poblíž. Chceš?" "Jasně, to je ideální." "Matte?" "Ano." "Můžu se znovu zeptat, co se stalo s tvýma rodičema?" "Loreen, není to hezký příběh, prosím, nechci se o tom bavit." Proč? Proč mi to nechce říct? Je to nějaké tajemství? "Samozřejmě, to chápu." "Co tvoji rodiče? Co jejich práce a máš sourozence?," snažil se odvést její pozornost jinam. "Matte, já o rodiče přišla. Proto jsem tady. U tety a její rodiny. Moji rodiče zahynuli při autonehodě. Měli jsme se stěhovat na Aljašku, rodiče tam dostali novou práci a já předtím dělala drahoty, že nechci opustit své přátelé a školu. Ach, kdybych věděla, že se stane něco takového...," už nedokázala doříct větu, ale Matt pochopil. Zastavil se a Loreen se na něj ohlédla. "Loreen, promiň, já netušil.. Omlouvám se opravdu.. Je mi líto, že..". Objal ji.

V jeho náruči jsem byla v bezpečí před těmi zákeřnými myšlenkami. Je to osud? Proč tu se mnou už nejste? Chtěli jste snad, abych ho potkala?, přemítala v hlavě myšlenky.

Chtěl bych jí objímat celou věčnost a ještě dál.. Chtěl bych jí líbat celou věčnost a ještě dál.. Chtěl bych s ní být celou věčnost a ještě dál.. Můžu snad? Jsem upír, přemýšlel Matt nad skutečností. Pomalu jsme se blížili k zábavnímu parku. Povídali jsme si o škole. Měl jsem podezření, že nás někdo sleduje, ale copak to můžu zkontrolovat? Můžu se poddat upířím nstinktům, když je ona se mnou? Nemůžu, jí neohrozím nikdy. Nikdy.

<< PREVIOUS                                                                                  NEXT>>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice-Clara Cullen Alice-Clara Cullen | Web | 21. května 2010 v 19:12 | Reagovat

WOW! Je to skvělý! :D
--
no my jedeme taky se školou, na 2 týdny do rodin do Barnstaplu... nejhorší bude tam chodit do školy :D jinak to snad bude sranda :D :D nejvíc se těším do Londýna!!! :D

2 Lyssa Lyssa | Web | 21. května 2010 v 20:13 | Reagovat

Ahoj nechceš spřátelit?:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.