Five Scenes That Must Be In Breaking Dawn

29. května 2010 v 22:34 | Elbee & Elushka |  Rozbřesk
News // ©hottwilight.blog.cz
Avatar_11 hottwilight.blog.cz
Edwardova a Bellina svatba

Dlouho očekávaný svatební obřad krásného upíra a obyčejné dívky. Obřad proběhne vklidu, až na Jacoba, ten se s tím nemůže srovnat. Vadí mu, že Bella má plány se stát upírkou. Svatba přestavuje sama o sobě výzvy ve scénáři, třeba že Edward strhne Belle podvazek zuby.Avatar_9 hottwilight.blog.cz
Líbánky na Esmenině ostrově

První manželská noc. Lámání postele, trhání polštářů, modřiny a Bellino těhotenství. No, nevím jestli romantická přestava líbánek, ale v knížce se mi docela líbila ta kapitola. Bella nakonec po dítěti zatouží a nové spojenectví v podobě Rosalie.


Avatar_10 hottwilight.blog.cz
Jacobova nová smečka

Potom, co se Jacob vyvztekal, když mu Edward ukradl pravou lásku a budoucí matku jeho dětí (vlčat =oD). A když smečka plánuje zabít Bellu a její dítě. Snaží se Bellu chránit a odtrhne se od smečky, k němu se připojí Seth a Leah. Klíčová scéna, která možná dát Taylorovi ve filmu zazářit.Avatar_19 hottwilight.blog.cz

Narození Renesmé

V této scéně se Twilight sága obrátí k zvěrstvu. Je to jako z Vetřelce (Alien), jen ne tak překvapující. Belly dítě, Renesmee,je tak velká, že doslova musela Bellino břicho roztrhnout. Bella je na pokraji smrti. Edward si ale uvědomí, co má udělat, aby ji udržel při životě - přeměnit ji v upíra. Vpíchne jí přímo do srdce upíří jed a pak jí i pokouše. Mnohokrát, po celém těle. Může to znít sexy, ale není - to vše je provedeno zoufalým a divokým panem Cullenem, jak jsme ho ještě neviděli. Snímky z toho budou úžasné.


Avatar_18 hottwilight.blog.cz
Ostatní klany

Ke konci knihy se Cullenovi připravují sejmout Volturiovi a získat pomoc několika upířích klanů z celého světa. Vše vypadá na velkou bitvu s mnoha obětmi, ale nakonec se tak nestane. Jediná dobrá věc na tom je, že je tu spousta nových upírů. Setkáme se jak s Amazonským, Denalským a Irským klanem tak i s Americkými Nomády. Představeny jsou některé úžasné postavy, nejvíc Zafrina, kate a Garrett. Je pravdou, že v knize jsou tyto postavy nedostatečně využité, ale dobře napsaný scénář by jim mohl umožnit, aby se dostali i oni do centra pozornosti a oživit to trochu. Věřte nám, bude to potřeba.

Přeloženo odsud


Jestli budete kopírovat, tak prosím s ikonkou..daly jsme si s tím práci a když někdo zmáčkne Ctrl+C a pak V..není to hezký. Porušili byste autorský práva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.