Červenec 2010

Samochvála smrdí, ale...

31. července 2010 v 22:57 | Elushka |  She & Me
Avatar_5 hottwilight.blog.cz
Zdravím naše věrná affs a všechny, co rádi chodí na náš blog.

Ani vlastně nevím, co mě dokopalo k tomuhle článku. Ne kecám - vím to moc dobře! :-D Nemohla jsem tudle spát a tak mě napadlo, že požádám o aff zahraniční web. Ani se mě neptejte, na kolik webů jsem psala... zatím odpověděli 2 weby! Já s Elbee jsme snad skákaly radostí... Náš blog a přátelství se zahraničním webem? Nechtělo se mi tomu uvěřit! Ihned jsem si je přidaly jako Family sites. Jsme totálně happy.

Pamatuju jak jsme začínaly. Já nikdy žádný blog neměla, HT je můj první. Nejdříve jsme byly 3 spoluadminky, nakonec jsme zůstaly s Elbee samy. Jsem za ni ráda a ona doufám za mě. Skvěle se doplňujeme, rozumíme si. Nehádáme se, jsme ve všem zajedno. :-*

Ze začátku jsme ty články přidávaly asi jenom pro sebe, nikdo sem nechodil. Ale naše úsilí se nám pomalu začíná vracet! Víte, my k životu nepotřebujeme 50 lidí On-line, ale když máme 50 lidí denně, jsme šťastné. Jasně, neděláme to pro návštěvnost, ale potěší to, když vidíte, že sem někdo chodí, že si tady nepíšeme jen pro AFFS a pro sebe. Ale ikdyby byla návštěvnost 10, na HT zůstaneme! ♥

Za HT jsem strašně ráda, je to jako moje dítě, i Elbee to cítí stejně. Musím jí tímto pochválit za její práci v jejím milovaném Photoshopu, bez něj jako by nebyla. Její dessigny a tvorba celkově mi vždycky vyráží dech. Na HT je vidět její velikánský pokrok. Strašně se zlepšuje. Jsem za to ráda. Díky ní tenhle blog není jen o videích, informacích a fotkách. Je i o přenádherné a originální grafice.

Konec konců, slavnostně oznamuju, že jsme si zařídili 2. blog, tentokrát o The Vampire diaries. Obě jsme do tohodle seriálu zblázněné a doufáme, že se nám tam povede stejně dobře, jako tady. Zatím je tam jen to základní (stillsky, odkazy na epizody, pár biografií, popisy knížek apod.) ale už pomalu začínáme přidávat i novinky a nabíráme i nová Affs. Tak nám držte palce, ať se nám daří.


To jsem se zas rozepsala žejo? Omlouvám se :-D Ale my deníček moc nevedeme, takže jednou za čas to nevadí.

PS: Elbee nám zařídila na blogu CHAT, je v menu, tak můžete vyzkoušet, jestli to funguje ;-)

EDIT: Promiň, že se ti šťourám do článku, ale kdybych ti jenom napsala na ICQ, jak moc jsem ráda, že jsme to právě my dvě na tomhle blogu, tak by to bylo málo! Určitě. Děkuju ti za všechno. S tebou je to nejlepší.

A tu tvou obrovskou pochvalu, no, co na to říct. Děkuju moc. Ty víš, že já mám radost, když jí máš ty. Jsem ráda, že se ti líbí, co vytvářím. Máš naprostou pravdu, kde bych byla bez Photoshopu. Děkuju, že ty se staráš o blog, když já právě tvořím, že přesně víš, co máš dělat, že se snažíš. Doplňuješ mě. Jsi nejlepší spoluadminka. Obrovské díky.

PS (Elbee):. Úplně jsem se rozlývala štěstím, když jsem to četla. D Ě K U J U.

PS (Elushka):. Já také. Thank you ◘ Merci ◘ Gracias ◘ Danke ◘ Ďakujemشكرا
Elushka Hottwilight.blog.cz

Hot Twilight povede jenom jedna.

31. července 2010 v 22:19 | Elbee |  She & Me
News About Blog // ©hottwilight.blog.cz
Avatar_12 hottwilight.blog.cz
Ne, neopouštím svou Elushku, ale odjíždí dneska na tři dny pryč. Odpočinout si a načerpat síly. Bude to jako vtěřina a budu zpátky. Momentálně pozastavuju objednávky na layouty. Můžete si objednat, ale pozdrží se to. Mějte se.
Elbee Hottwilight.blog.cz

Invision

31. července 2010 v 22:06 | Elbee |  Hot & News
New Picture // ©hottwilight.blog.cz
Když minule přidávala Elushka, ten vtipnej obrázek Edwarda a Voldemorta moc se mi to líbilo. A omylem jsem našla tohle na netu, tak přidávám zase já. Děkuju Margaritě.
Hottwilight.blog.cz

Outtakes Of Julia Jones

31. července 2010 v 20:13 | Elbee |  Julia Jones
Ta první je opravdu roztomilá a krásná.
Hottwilight.blog.cz


I´m alive because of you [ Fanmade video ]

31. července 2010 v 12:25 | Elushka |  Videos
New Video // ©hottwilight.blog.cz
Ráda prohlížim youtubko a hledám zajímavá fanmade videa s Twilight. Když opravdu stojí za to, přidám ho na blog... tohle video za to stojí. Koukám na něj už druhý den a ještě mě neomrzelo ♥


Kellan Lutz │Do Something photoshoot

31. července 2010 v 11:23 | Elushka |  Kellan Lutz
New Photo Set // ©hottwilight.blog.cz
Další Kellanovi fotky, ten oblek mu sekne! ♥
hottwilight.blog.cz

Kellan Lutz attended the TAG Heuer’s “Odyssey of Pioneers”

31. července 2010 v 10:14 | Elushka |  Kellan Lutz
New Photos // ©hottwilight.blog.cz
Vypadá božsky - a teď nemyslím to perfekní auto vedle Kellana :D Tohle nemá chybu ♥
hottwilight.blog.cz

Edward / Voldemort

30. července 2010 v 23:03 | Elushka |  Hot & News
New Picture // ©hottwilight.blog.cz
Tohle mě opravdu pobavilo - Edward zdrhá před Voldemortem :-D *lol*
hottwilight.blog.cz

Who will be the leading leading man?

30. července 2010 v 20:30 | Elushka |  Robert Pattinson
Other // ©hottwilight.blog.cz
hottwilight.blog.cz
Předem se omlouvám za svoje výlevy a fanynkám Zaca Efrona radím, aby tenhle článek přeskočily.

Na eclipsemovie zveřejnili článek, kde porovnávají Zaca Efrona s naším Robertem. Jak můžou vůbec porovnávat jeho a tu modrookou star Zaca. Já teda zírám. Já ho nesnáším a ani se s tím netajím... a porovnávat ho s Robem, bože.

"Zac Efron a Robert Pattinson nepotřebují představovat. Jejich jména už zdomácněly a jejich obliba nezná hranic. Takže otázkou je, kdo kdo bude ten hlavní."