Listopad 2010

LAYOUT FOR YOU

20. listopadu 2010 v 20:19 | Elbee & Elushka
Avatar_43 hottwilight.blog.cz
Volné layouty jsou stále dostupné jako předtím jenom s tím rozdílem, že si o ně pište na email: hottwilight@seznam.cz. Upozorňuji, že layouty už nenastavuji. Jenom opravdu ve výjimečných situacích. Pošlu vám k tomu postup maximálně a rozřezaný layout. Další změna se týká toho, že jeden layout může mít několik blogů najednou.Co se týče objednávek. Některé jsem splnila a lidé se neozvali na mé pokyny, což mi přijde nevděčné. Pokuď někdo stále trvá na staré objednávce, kterou bych měla slpnit, můžete se ozvat na email: hottwilight@seznam.cz. Vždycky si vyberu jednu objednávku na týden či dva. Pro nové objednávky platí stejný postup.
MENU

20. listopadu 2010 v 15:55 | Elbee & Elushka
*rozcestník o spisovatelce, který obsahuje životopis, fotky a další její projekt

*rozcestník o celé Sáze, ve kterém naleznete spoustu překladů, skvělých článků, poznatků, videí a fotek atd.

*rozcestník o hercích a jejich filmových postavách, který je plný fotek, článků a videí

*rozcestník, který obsahuje společné fotky, animace, avatary a wallpapers

*rozcestník důležitý hlavně pro adminky, ale najdete tu i zvláštnostiStěhujeme se na WEB

11. listopadu 2010 v 14:03 | Elushka & Elbee |  She & Me
Naše nová adresa je:

HOTTWILIGHT.IC.CZ


Avatar_23 hottwilight.blog.cz
Nadpis jste dozajisté pochopili všichni. Ode dneška se už nebudeme zdržovat na HT.blogu, ale novinky ze světa Twilight vám budeme přinášet na doméně ic.cz. Důvodů je hned několik. Zabezpečení blogu.cz je více než nedostačující a kde kdo by se sem mohl dosta a smazat naši práci za třičtvrtě roku. Já i Elbee jsme se tady dost nadřely, ale už nám to tu prostě nestačí, chceme dokázat něco víc. Programování webu nás baví, tak proč to nezkusit? Web jsme si obě zamilovaly a doufáme, že vám se tam bude líbit také a kvůli jiné doméně na nás nezanevřete.

Udělaly jsme z ničeho NĚCO. Dělaly jsme to hlavně pro vás, pro návštěvníky. Vám patří obrovský dík, vaše podpora nás držela nad vodou. Děkuji i Mrs.BuBu, bez ní by to tady nevzniklo. Bez ní bysme se ani nepoznaly. Děkujeme vám všem.

Obrovský dík patří i BARUSH, která nás zasvětila do tajů webu a naučila nás, jak se to vlastně dělá. Bez ní by HT.IC nikdy nevznikl. Ještě jednou děkujeme.

Menu na webu už by mělo být kromě affs kompletní. Rozcestníky fungují. Do galerie jsme s Elbee přidali něco přes 800 fotek a určitě všechno bude postupně přibývat. Layout se Elbee hrozitánsky povedl, kombinaci téhle růžové a šedivé miluju.

Z této stránky se stane enter site na naši novou stránku, ale zachováme tady i staré články. Připravujeme to. (DOKONČUJE SE!)

Pro affiliates:
Aby ve věcech byl pořádek, zapište se prosím, jestli chcete být nadále spřátelení. Ale na jednu věc vás chceme upozornit. Od webu si slibujeme, že nebudeme obíhat. Samozřejmě vás navštívíme, ale ne tak často, jak jste zvyklí. Pokud máte i přesto zájem, zapište se na webu.


Napadlo nás, že ještě nakonec připíšeme nějakou statistiku.

BLOG: hottwilight.blog.cz
ADMINOVÉ: Elbee, Elushka, Mrs.BuBu
DATUM ZALOŽENÍ: 17.1.2010
UKONČENÍ ČINNOSTI: 11.11.2010
POČET LAYOUTŮ: 10 (Elbee)
POČET ČLÁNKŮ: 1 408
REKORDNÍ NÁVŠTĚVNOST: 35 online, 553 za den
NÁVŠTĚVNOST CELKEM: 15 752 (k 11.11.2010 14:00)

TAK TO JE DEFINITIVNÍ KONEC. UVIDÍME SE NA HOTTWILIGHT.IC.CZ. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU.
TEAM HOT TWILIGHT
Robsten's quotes (fanmade video)

9. listopadu 2010 v 18:09 | Elushka |  Videos
New Fanmade // ©hottwilight.blog.cz
pro milovníky Robsten mám tohle video :) Obsahuje i fotky ze včerejška, který byly úžasný :) Písnička je tuším z The Vampire Diaries (02x07). Mě se líbí..
created by ~ Robsten974Isle Esme - another photos

9. listopadu 2010 v 16:00 | Elushka |  Rozbřesk
New Photos // ©hottwilight.blog.cz
Dále tu máme fotky z ptačí perspektivy a pár záběrů na exteriér.. příroda je na tomhle ostrově úžasná.. nádherné azurové moře a krásné písčité pláže :) Ty palmy jsou nádherný
hottwilight.blog.cz

Toy Story 3 / Eclipse trailer

9. listopadu 2010 v 15:44 | Elushka |  Videos from other projects
New Fanmade // ©hottwilight.blog.cz
Tak nevím, jak to někoho napadlo, ale je to naprosto geniální :D Opravdu jsem se zasmála, je to super :D Je to fakt dobře načasovaný, líbí se mi to :D :D :D Doporučuju zkouknout, zvedne to náladu

Interior of cottage in Isle Esme

9. listopadu 2010 v 15:35 | Elushka |  Rozbřesk
New Photos // ©hottwilight.blog.cz
Já si nemůžu pomoct. Je to strašně VELKÝ. Moc se mi to líbí, ložnice ... veškerej interiér je prostě nádhernej ale je to prostě obří .. nechci vidět pak tu chaloupku, co dostane E&B svatebním darem. To bude nějaká hacienda zase.
hottwilight.blog.cz

Robert Pattinson's double

9. listopadu 2010 v 6:26 | Elushka |  Robert Pattinson
News // ©hottwilight.blog.cz
Na natáčení Breaking dawn v Brazílii byl přítomen také dvojník Roba. Sami můžete říct, jestli jsou si podobní nebo ne.. No, něco tam bude, z dálky to jde, ale na originál prostě nemá :D
hottwilight.blog.cz